Kapitalny Sklep

pierwszy w Płocku sklep charytatywny

Kapitalny Sklep jest sklepem charytatywnym prowadzącym sprzedaż używanych ubrań, książek, zabawek, płyt, mebli i innych przedmiotów podarowanych przez płocczan. Całkowity dochód z tej działalności jest przeznaczony na organizację pomocy dla osób potrzebujących. Przekazane do sklepu przedmioty, atrakcyjnie wyeksponowane, zyskają swoje drugie życie. Chcemy, aby sklep stanowił miejsce, w którym zawsze można znaleźć coś ciekawego, poszukać prezentu z duszą czy nietypowego elementu wyposażenia wnętrz.
Atrakcyjne ceny, niespotykany nigdzie indziej asortyment i ciepła atmosfera – oto sklep charytatywny w zarysie. Sklep charytatywny jest szczególnym miejscem, w którym płocczanie mogą podzielić się swoim dobrem z potrzebującymi, dokonując zakupów lub przekazując przedmioty na sprzedaż.

Kapitalny Sklep
ul. Tumska 9, Płock
czynny: od poniedziałku do piątku 10-18, sobota 10-14Nasze wartości


cable-call-communication-339991jpg


clouds-eco-environment-9198jpg           


AdobeStock_48392331jpeg

Pomoc potrzebującym - wierzymy, że do ludzi, którym żyje się trudno, należy wyciągnąć pomocną dłoń. Dochód ze sprzedaży w sklepie przeznaczamy właśnie na organizację pomocy.


Ekologia - potrzeba 20000 l wody, aby wyprodukować 1 kg bawełny - materiału, który wchodzi w skład 75% noszonych przez nas ubrań.  Zakładając Kapitalny Sklep, chcieliśmy dać Wam miejsce do ekologicznej wymiany odzieży.


Integracja społeczna - jesteśmy zdania, że ludzie działający wspólnie są w stanie zdziałać dużo więcej. Kapitalny Sklep to miejsce tworzone przez ludzi dla ludzi.

prev next

Jak nas znaleźć?